Brunei Darussalam

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Brunei Darussalam

Nemovitost na prodej v Bruneji Darussalam

Brunej nebo sultanát v Bruneji, oficiálně označovaný jako Nagara Brunei Darussalam, je malý národ na ostrově Borneo, rozdělený do dvou částí. To hraničí s Malajsií a má výhled na Jihočínské moře. Je známá svými plážemi a tropickými lesy, z nichž většina je součástí chráněných rezervací charakterizovaných velkou biodiverzitou. Hlavní město Bandar Seri Begawan je domovem honosné mešity Jame'Asr Hassanil Bolkiah s 29 zlatými kopulemi. Velkolepý palác hlavního města Istana Nurul Iman je rezidencí současného sultána Bruneje. S výjimkou pobřeží obráceného na Jihočínské moře zcela hraničí s Malajsií.

Průměrná kupní cena nemovitostí na prodej v Bruneji meziročně poklesla o 11%, podle cenového indexu zveřejněného měnovým úřadem Brunejsko-darussalamský stát (AMBD).

Centrální banka dnes vydala svůj první index cen rezidenčních nemovitostí (RPPI), který hodnotí podmínky na trhu s nemovitostmi a sleduje změny průměrné ceny rezidenčních nemovitostí ve všech čtyřech okresech.

AMBD tvrdila, že index ceny nemovitostí na prodej v Bruneji by změřil dostupnost vlastnictví domu v Bruneji a mohl by také sloužit jako makroekonomický ukazatel hospodářského růstu a finanční stability.

Většina transakcí s nemovitostmi na prodej v Bruneji jsou rodinné domy (51%), následované řadovými domy (22%), řadovými domy (16%), byty (7%) a pozemky (4%).

Studie provedená University Brunei Darussalam v loňském roce zjistila, že rodinné vztahy a politika veřejného bydlení významně ovlivnily vzorce nákupu nemovitostí k prodeji v Bruneji.

Brunej má jedinečný trh s nemovitostmi kvůli přítomnosti obrovské nabídky bydlení pro občany.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 3313

Prodat Dvoupokojový, Brunei Darussalam, Bandar Seri Begawan, Bandar Seri Begawan, center

24,275,500.00CZK
Prodat
Dvoupokojový

100 m²
Lilium zahradní ligger poslal a fredelig boligområde, kun femten minutters spasertur fra strany sandstrender. Tomu se mu podařilo 7 hráčů zabránit tom...
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB